Szoping.

Tak jak obiecywałam – krótka, choć mocno ilustrowana, relacja z zakupów Rafała. Będzie ona też pretekstem do pokazania jego ukochanej – Anny, która (choćby wszyscy dookoła temu zaprzeczali) jest jego remontową muzą i inspiratorką tego pozytywnego zmieszania. I całe szczęście, bo np. pomysł, że zamiast drzwi wewnętrznych mogą być kotary wyglądał na wyjątkowo pozbawiony odpowiedniej inspiracji. Zresztą ten wzrok mówi sam za siebie…

Państwo ze zdjęcia powyżej zakupy robili w łódzkim salonie BOKARO, który i u mnie bardzo się sprawdził. Rafałowi towarzyszyła jeszcze jedna Lejdi – projektantka salonu – Marta Micał. Pomagała wybierać, dobierać i przebierać w ofertach producentów płytek, armatury czy  doborze kolorystyki. Choć bystre oko szybko zauważy do jakiego koloru ma słabość nasz inwestor.

_dsc1514

To co widać na zdjęciach poniżej są to tzw. inserta szklane by My Way Ceramiki Paradyż – czyli po polsku mówiąc, szklane panele ścienne. Niezwykle estetyczne i nowoczesne płytki, dające możliwość przełożenia każdego wzoru w najwyższej jakości druku cyfrowym.

_dsc1239_snapseed

Te trafią do kuchni.

_dsc1620

Natomiast do łazienki Rafał również wybrał szklany insert z modernistycznej kolekcji Laterizio Paradyża, który daje oryginalny wizualny efekt 3D.

_dsc1577

_dsc1584_snapseed

No i zanosi się na naprawdę ciekawą (choć niewielką) łazienkę.

_dsc0346

Zostały również nabyte utensilia łazienkowe. Wybrańcy to:
– panel podtynkowy Multibox (nowość Deante), choć był rozważany ten ze zdjęcia  –  Jaguar Industrio z baterią termostatyczną

_dsc1313

– oraz  system Cynia do natrysku od Deante.

_dsc1521

W poprzednim wpisie zachwycałam się czarną baterią Hiacynt (też Deante), a Rafał zdecydował się na równie elegancką, tylko białą.

_dsc1604_snapseed

W ramach szaleńczego shoppingu zostało nabyte także trochę chemii budowlanej oraz okap kuchenny.

_dsc0023

Kasa wydana, materiały zwiezione, więc teraz będziemy już na dłużej przenosić się z zewnątrz do wewnątrz domu pod Łodzią. I trzymajcie kciuki, bo święta tuż tuż a nasi bohaterowie planują spędzić je właśnie w nim!