Panele ścienne w nowej odsłonie.

Jakie znacie alternatywy odświeżenia ścian?
1.Malowanie.
2.Tynk dekoracyjny.
3.Cegła lub kamień dekoracyjny.
4.Tapeta.
I tu zazwyczaj nasze pomysły się kończą. Oczywiście gdzieś tam z tyłu głowy majaczy się boazeria czy panele ścienne, ale tak naprawdę zaraz się dyscyplinujemy, że to relikty przeszłości. I tak, i nie. Słyszeliście już od systemie KERRADECO marki VOX?

DSC_7262

Z powodzeniem może on zastąpić tradycyjne materiały stosowane przy wykańczaniu i dekoracji ścian. Płyty KERRADECO w krótkim czasie ułatwią metamorfozę wnętrza bez konieczności uciążliwego i czasochłonnego remontu. Gwarantują prosty, intuicyjny montaż, co daje nie tylko wielką oszczędność czasu, ale również dodatkowe możliwości projektowe.

No i będziecie mieć czysty remont, gdyż KERRADECO nie wymaga tzw. mokrych prac – specjalnego przygotowania podłoża czy fugowania. Są dwie metody montaży tych paneli – bezpośrednio na ścianę za pomocą kleju (warunkiem jest tu stabilne podłoże, takie jak beton, płytki czy płyty gipsowe) lub za pomocą wkrętów na specjalną podkonstrukcję. Płyty łączą się ze sobą jak panele podłogowe. To wszystko gwarantuje, że pomieszczenia wykańczane za pomocą systemu VOX mogą być natychmiast użytkowane.

KERRADECO nadaje się właściwie do wszystkich pomieszczeń, ponieważ technologicznie jest dużo bardziej zaawansowanym systemem od znanych nam paneli ściennych. Jest niepalny, odporny na wilgoć i uderzeniaNEW_African_Wood_small. Niezwykłą cechą linii KERRADECO BIO jest użycie w materiale jonów srebra, co zapewnia właściwości bakteriostatyczne. Dzięki temu jest ona rekomendowana nawet do takich miejsc jak szpitale, gabinety lekarskie, czy zabiegowe, laboratoria, ale też restauracje oraz salony kosmetyczne.

 

Loft_concrete_4_small

NEW_Snowy_Wood_Desert_Sand_small

NEW_Wood_Carbon3_small

Jak widzicie płyty te pozwalają na tworzenie wnętrz utrzymanych w różnorodnej stylistyce – od klimatów loftowych, przez rustykalne, aż po techniczny minimalizm. Jest to zasługa bogatego wachlarza wzorów, które wyglądem odwołują się do kamienia naturalnego, postarzanego drewna, czy betonu. W ofercie dostępnych jest dwadzieścia dekorów, które podzielone są na dwie główne kolekcje – STONE LINE oraz WOOD LINE. Pierwszą z nich tworzą stonowane, kamienne dekory od jasnego beżu, przez modne szarości, po bardziej wyraziste marmurowe brązy.

Stone_Misty_small

Stone_Anthracite4_smallWszystkie kolory stanowią doskonały wybór przy aranżacji wnętrz w stylu loftowym czy industrialnym. Druga linia to dekory inspirowane drewnem – od ciepłych brązów, przez szarzone, postarzane drewno, aż po szare, skandynawskie płyty. Panele te nadadzą charakteru każdemu wnętrzu, ocieplą je.

Loft_rusty2_smallW ofercie VOX ma też nieco odważniejsze propozycje kolorystyczne, jak dekor Scotch nawiązujący do szkockiej kraty, czy ciemny antracyt w wersji kamiennej lub z rysunkiem drewna.

DSC_7299KERRADECO jest to produkt bezpieczny dla użytkowników i środowiska – powstał z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100-proc. nadaje się do ponownego przetworzenia. A wisienką na torcie niech będzie dziesięcioletnia gwarancja.

A jak sprawdziły się w praktyce już wkrótce zobaczymy w naszym mieszkaniu na wynajem.

DSC_7283