Fotorelacja z remontu mieszkania pod wynajem.

My tu niby na wakacjach, a jak to w polskiej tradycji – remonty w domach i mieszkaniach trwają w najlepsze. I nie inaczej  działo się w znanym Wam już „mieszkaniu na wynajem”. Prace są tam już na finiszu, ale trzeba pokazać jak to wygląda jeszcze przed wystrzeleniem korka od szampana. A zmiana znowu zapowiada się spektakularna, zwłaszcza mając w pamięci opisany przeze mnie relikt przeszłości, którym było owe mieszkanie jeszcze kilka tygodni temu.

Uchylę rąbka tajemnicy, zaczynając od łazienki, która pomimo niewielkiego metrażu zapowiada się na całkiem wygodną i funkcjonalną:

DSC_0630

DSC_0629

Kuchnia w tym mieszkaniu to przysłowiowy „tramwaj”, ale taki pomysł na kolorystykę i rozmieszczenie płytek może optycznie nieco zlikwidować to wrażenie. Zobaczymy jak to będzie po montażu mebli. Na razie musicie zadowolić się zdjęciem kuchni „w procesie zmiany”:

DSC_0647

Mieszkanie będzie jasne, głównie ze względu na niewielki metraż. Ale także dlatego, że neutralne kolory najlepiej sprawdzają się w sytuacji planowanego wynajmu. Tym razem inwestorka nie remontuje i mebluje dla siebie…

DSC_0644

Przez skórę czuję, że efektu wow możemy spodziewać się przede wszystkim w sypialni. To niesamowite wrażenie dają nowoczesne panele ścienne Kerradeco VOX’a.

DSC_0639

A wszystkie pomysły na urządzenie tego niewielkiego wnętrza urodziły się w głowie „szalonej” architektki  Joasi Sokołowskiej z JNK Studio.  Teraz pozostaje już tylko siedzieć i czekać na efekt finalny ;). Gdzie kto lubi…

DSC_0685